Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Lemingi znowu dały znać o sobie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reprezentacja Rosji wygwizdana na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas ceremonii otwarcia MŚ w siatkówce.

KOMENTARZE

 • To samo było na tegorocznej Eurowizji w Kopenhadze:
  http://www.wykop.pl/link/1980132/skandal-na-eurowizji-rosja-wygwizdana-przez-publicznosc-wideo/
  Jak się ma dominację w mass-mediach, to można ludzi tresować jak psy.
 • I Polacy jeszcze kupują te ścierwa...
  pt, Gazeta Wyborcza/Polska! wstyd do Polski! wstyd, bo gdy Polacy jadą do Rosji, do zwykłych ludzi, to są goszczeni tam jak rodzina. Wielki wstyd dla Polaków!
 • Tutaj przygotowania kibiców do tej akcji.
  http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc
 • -------GEST KOZAKIEWICZA
  ---pamięta ktoś ? z jakiej przyczyny go zrobił ?? -to tak ! coby nie zgłupieć do reszty / co prawda dzisiaj jest inny czas -ale nie dajmy się zwariować /
 • @Nathanel 16:22:58
  Wygwizdanie nie miało miejsca z powodu rocznicy wybuchu II wojny światowej, tylko z powodu nagonki na Rosję przy okazji obecnego konfliktu na Ukrainie. Styl tej nagonki zobrazowałem wyżej wklejoną okładką "Gazety Polskiej". Lemingi w tytule są stąd, że masy ludzi wierzą, iż Rosja realizuje na Ukrainie "imperializm", gdy tymczasem (poza skromnym wsparciem w sprzęcie i ludziach) nie udziela swoim rodakom na Ukrainie żadnej znaczącej pomocy przed agresją dokonywaną przez nielegalną (w świetle ukraińskiej konstytucji) juntę, zainstalowaną w Kijowie przez globalistów za pomocą zamachu stanu.
  Jak bardzo pomylił się autor tego tekstu: http://prawica.net/37257
  Rzeczywistość prawdopodobnie będzie gorsza, niż najgorsza z opcji ukazanych przez niego na mapie:
  http://prawica.net/files/2013/banderlandy.png
  Gdzie ten rosyjski imperializm, skoro poza Krymem i skrawkiem wschodnioukraińskiego pogranicza (i to ostatnie też nie jest pewne), Rosja zdaje się tracić wpływy w tym wielkim kraju?
  Imperializm to byłby wtedy, gdyby np. Rosja za pomocą zamachu stanu wyniosła do władzy swoich agentów w Ottawie, a następnie po nieuznaniu tego stanu rzeczy przez ludność Qebecu, doszłoby do najazdu wojsk ottawskiej junty na ten region, który rozpaczliwie broniłby się za pomocą pospolitego ruszenia i niewielkiego wsparcia dostarczanego przez USA.
 • @Nathanel 16:22:58
  Przypominam datę 17 09.1939r.Mówi to coś czy nie znana jest ta data

  Pozdrawiam
 • @night rat 19:55:15
  Rosji po prostu obecnie nie stać na imperializm, a Zachód tak. Imperializm Zachodu widać w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, na Ukrainie (to nie Rosja przecież dokonała tam zbrojnego przewrotu, choć gazetopolskie lemingi nigdy tego nie skumają), w Wenezueli (w tym samym czasie, co na Ukrainie, próbowano tam dokonać podobnego przewrotu; na szczęście nieudanie). Jeśli dostarczanie (stosunkowo niewielkiej) pomocy swoim rodakom - wyrzynanym w sąsiednim państwie przez juntę zainstalowaną tam za pomocą przewrotu - to imperializm, to sorry, ale nie ma sensu z Tobą dyskutować. Putin, przez różnych propagandzistów i wariatów medialnych przedstawiany jako zło wcielone, to w rzeczywistości łagodny, na wpół demoliberalny dyktator. Nawet najbardziej umiarkowany car stałby już ze swoją armią na zachód od Dniepru.
 • @powiew świeżości 23:28:43
  //Imperializm to byłby wtedy, gdyby np. Rosja za pomocą zamachu stanu wyniosła do władzy swoich agentów w Ottawie, a następnie po nieuznaniu tego stanu rzeczy przez ludność Qebecu, doszłoby do najazdu wojsk ottawskiej junty na ten region, który rozpaczliwie broniłby się za pomocą pospolitego ruszenia i niewielkiego wsparcia dostarczanego przez USA.//

  Dokładnie tak. Tylko głupcy nie potrafią tak rozumować.
  Zaślepia ich nienawiść.
  Wrodzona czy nabyta?
 • @night rat 19:55:15
  Każdy rozpycha się jak może. Zawsze tak było.
  A teraz w ofensywie jest usrael.

  Skoro tego nie widzisz to podeślę ci namiar na dobrego okulistę.
 • Kolejny leming (tym razem przypadek kliniczny)...
  ...Restaurator z Sopotu, niejaki Jan Hermanowicz, wywiesił kartkę, że nie obsługuje Rosjan:
  http://wyborcza.pl/1,75478,16587407,_Nie_obslugujemy_Rosjan___Taki_napis_wywiesil_wlasciciel.html
  http://wyborcza.pl/1,75248,16595663,_Nie_obslugujemy_Rosjan___Rosjanie_o_sopockiej_restauracji.html
  http://bi.gazeta.pl/im/d3/1b/fd/z16587731Q,Jan-Hermanowicz--wlasciciel-restauracji-Piaskownic.jpg
  Na początku, gdy o tym usłyszałem, pierwsze, co przyszło mi do głowy to to, że restaurator to pewnie jakiś Ukrainiec (w Sopocie jest ich spore skupisko; w tym mieście odbywa się corocznie największy festiwal kultury ukraińskiej w Polsce), ale jego nazwisko na to nie wskazuje. Raczej typ urobiony przez merdia, prawdopodobnie te Sakiewiczowe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej